Утакмицама 12. кола данас стартује прољећни дио Премијер лиге БиХ за рукометашице, а наставак од 19 часова на свом терену отвара актуелни првак, бањалучки Борац, који дочекује Зрињски. Бањалучанке су јесењи дио првенства окончале с максималним учинком, а тренер актуелних шампионки Раде Унчанин напомиње да и у наставку морају остати досљедни себи и оном шта се од њих очекује.
– Јесењи дио смо окончали с максималним бројем бодова и то реално показује да нам у овом тренутку ниједна екипа не може озбиљније запријетити. Иако смо припремни период одрадили мало слабије него што је то био случај раније, очекујем да ћемо до дерби меча с Љубушким бити максимално спремни. Зрињски смо и у првом дијелу сезоне увјерљиво побиједили у Мостару, па исти исход очекујем и на домаћем терену. Дејана Кнежевић биће на клупи, она полако тренира, а да ли ће играти зависиће од тока утакмице. Корнелија Клинац такође се прикључила, док у саставу ни у наредних неколико мечева неће бити повријеђене Јелене Тодоровић – рекао је Унчанин.
(Фокус)



















