У оквиру посљедњег, 11. кола јесењег дијела Премијер лиге за рукометашице екипа бањалучког Борца ће од 19 часова у дворани „Борик“ ће дочекати екипу Живиница и настојати да упише и десети тријумф у лиги.
Тренер Бањалучанки Раде Унчанин очекује побједу којом би бањалучке „осице“ на најбољи начин завршиле јесењи дио сезоне.
– Као и у свим другим мечевима, тако и у овом очекујем побједу и, наравно, десету узастопну. Респектујемо екипу Живиница, али мислим да имамо квалитетнији тим те ћемо на најбољи могући начин искористити предност домаћег терена. Бићемо ослабљени неиграњем Драгане Кнежевић и Маријане Богојевић, али мислим да смо и без њих двије фаворити, те да не би требало да имамо проблема да ову полусезону завршимо без иједног пораза – истакао је Унчанин.
(Глас Српске)



















