Бањалучке рукометашице су побједом заокружиле јесењи дио Премијер лиге пошто су на свом паркету, у дворани „Борик“, савладале екипу Живиница са 15 голова разлике (30:15). Са овом десетом узастопном побједом бањалучке „осице“ су показале да су убједљиво најбоља екипа у БиХ и заслужено су освојиле титулу јесењег првака са максималних 30 бодова, 6 више од првог пратиоца, екипе Љубушког.
Related Topics



















