Рукометаши Борца и Слоге из Добоја одмјериће снаге вечерас у посљедњем мечу 1. кола Премијер лиге Босне и Херцеговине. Изабраници тренера Драшка Будише у овај меч улазе охрабрени побједама против холандског Еуротека у оквиру првог кола Купа EHF и са жељом да тако наставе и у такмичењима под окриљем Рукометног савеза Босне и Херцеговине. Бањалучки рукометни премијерлигаш је протеклу сезону завршио на другој позицији, иза сарајевске Босне.
Са друге стране, Добојлије желе да већ од старта покажу да желе висок пласман. Подсјетимо, Слога је прошле сезоне заузела седмо мјесто и управа клуба је у паузи између два шампионата учинила све како им се тако лоша сезона не би поновила. У клуб су доведени искусни Никола Докић, повратник у редове Добојлија, голман Аднан Шабановић, као и Бакир Буљугија, који је на позајмици из сарајевске Босне.
Сусрет између Борца и Слоге игра се у Спортској дворани „Борик“ са почетком у 18 часова.



















