Рукометаши бањалучког Борца тријумфом су започели нову сезону у Премијер лиги Босне и Херцеговине пошто су на свом терену савладали добојску Слогу резултатом 30:23 (16:9). Тако су изабраници тренера Драшка Будише наставили низ добрих резултата и показали да ће и ове године играти важну улогу у елитном рукометном такмичењу. Најефикаснији у нашем тиму били су Гарић са 6 и Халилбеговић са 5 голова, док су се код Слоге истакли Буљугија са 7 и Докић са 5 погодака. Наредни меч у Премијер лиги „црвено-плави“ играју у суботу, када у оквиру 2. кола гостују екипи Коњуха.
Related Topics



















