Након другог пораза у Лиги за првака Републике Српске одбојкашима Борца остале су још само теоретске шансе да освоје шампионску титулу и пласирају се у Премијер лигу БиХ. „Црвено-плави“ су протеклог викенда гостовали у Градишци, гдје су поражени резултатом 3:2 (18:25, 25:22, 25:21, 19:25, 15:11) и коло прије краја имају три бода мање од бијељинског Радника, који је у петом колу славио у Мокром резултатом 1:3 и веома је близу пласмана у највиши ранг такмичења.
Борцу је за такав подухват потребно да у посљедњем колу у Бањалуци савладала Мокро са 3:0 или 3:1, док једним од та два резултата Градишка треба да савлада Радник на гостовању у Бијељини. Подсјетимо, Борац је од Радника бољи у међусобном дуелу: у Бањалуци је славио Борац резултатом 3:0, док је у Бијељини било 3:1 за Радник.



















