Одбојкаши бањалучког Борца савладали су у посљедњем колу Лиге за првака Републике Српске екипу Мокрог резултатом 3:0, али и остали без шампионске титуле и пласмана у Премијер лигу. Подсјетимо, Борац је прије посљедњег кола имао минималне шансе да освоји прво мјесто и пласира се у виши ранг такмичења, а за тај циљ им је било потребно да резултатом 3:0 или 3:1 савладају Мокро, а да једним од та два резултата Радник буде поражен у Бијељини од Градишке, што се на крају није десило. Наиме, Бијељинци су Градишчане савладали максималним резултатом (3:0) и тако са пет побједа из шест мечева освојили титулу првака Републике Српске.
Related Topics



















