Одбојкаши Борца поражени су и у другој утакмици полуфинала плеј-офа за шампиона БиХ. Након што су савладали изабранике Саше Рендића резултатом 0:3 у првој утакмици одиграној у дворани студентског кампуса у Бањалуци, одбојкаши Младости из Брчког, актуелног освајача дупле круне у БиХ, истим резултатом тријумфовали су и на домаћем паркету. По сетовима је било 25:18, 25:22, 25:18. За трофеј шампиона БиХ Брчаци ће се борити са екипом Гацка, која је у серији на двије побједе била успјешнија од брчанског Јединства.
(борац-спорт)
Related Topics



















