У првој утакмици полуфинала плеј-офа за шампиона БиХ одбојкаши Борца су синоћ, у дворани студентског кампуса у Бањалуци, поражени од актуелног првака и освајача Купа БиХ Младости из Брчког резултатом 0:3 (21:25, 10:25, 14:25). Тако су Брчаци, који су у текућој сезони наступали и у европском Challenge купу (елиминисани у осмини финала од Војводине, оп.а.), стигли надомак новог финала плеј-офа, пошто се други и евентуални трећи меч играју у Брчком.
(борац-спорт)
Related Topics



















