Након што су резултатом 3:0, на старту Премијер лиге, савладали екипу Љубиња-Банком, одбојкаши Борца су истим резултатом протеклог викенда поражени на првом овосезонском гостовању, код Радника у Бијељини. По сетовима је било: 25:18, 25:16 и 25:21. У трећем премијерлигашком колу Борац ће наредног викенда у дворани студентског кампуса у Бањалуци дочекати Градину-Херцег, која је у прва два кола забиљежила исто толико побједа.
Иначе, Радник и Борац ће поново одмјерити снаге за два дана када ће се поново у Бијељини борити за пласман у финале Купа Републике Српске. Меч почиње у 19 часова.
Related Topics



















