Одбојкаши Борца завршили су наступ у Купу Републике Српске изгубивши у полуфиналу у Бијељини од домаћег Радника резултатом 3:0 (28:26, 25:23, 25:23). Бањалучанима је тo други пораз од Бијељинаца у само неколико дана јер су претходно прошлог викенда, у другом колу Премијер лиге БиХ, поражени истим резултатом.
Наредну утакмицу „црвено-плави“ играју у суботу од 18 часова у дворани студентског кампуса у Бањалуци, када ће им ривал у треће првенственом колу бити Градина-Херцег, која је у прва два кола забиљежила исто толико побједа.
Related Topics



















