Рукометаши Борца заузели су друго мјесто на 2. Свесрпском купу који је протеклог викенда одржан у дворани Слана бара у Новом Саду. Бањалучани су у полуфиналу у суботу савладали суботички Спартак резултатом 29:24, док је домаћа Војводина надиграла Приједор резултатом 38:23. У финалу, које је одиграно јуче, Новосађани су савладали наш тим резултатом 30:25 и тако одбранили трофеј Свесрпског купа освојен у децембру 2014. године у Теслићу.
Related Topics



















