Рукометаши Борца учествоваће предстојећег викенда на другом по реду Свесрпском купу, који ће бити одржан у Новом Саду. Поред Борца, на споменутој смотри ће учествовати и екипе Приједора, суботичког Спартака и домаће Војводине. У суботу, првог дана турнира, играју се полуфинални дуели, а парови су Војводина – Приједор и Борац – Спартак. Сутрадан су на распореду мечеви за пласман. Први Свесрпски куп одржан је у децембру 2014. године у Теслићу, а тада је трофеј најбољег тима припао Војводини.
(борац-спорт)
Related Topics



















