У одгођеном мечу другог кола Прве лиге Републике Српске, Група Запад, одбојкаши Борца савладали су Градишку, вицешампиона наше Републике, са 3:1 (24:26, 25:17, 26:24, 25:20). Тријумф Бањалучана добија на тежини ако се зна да је ово прва побједа Борца над Градишком од 2001. године, када је клуб основан. У трећем колу одбојкаши Борца гостују екипи Младости из Ражљева.
Related Topics



















