Данас, у Спортској дворани „Обилићево“, са почетком од 17 часова, одбојкаши Борца и Градишке играју меч другог кола Прве лиге Републике Српске, Група Запад.
– Ниједног тренутка не смијемо да потцијенимо данашњег ривала јер је ријеч о вицешампиону Републике Српске. Ипак, домаћи терен је на нашој страни, наступићемо комплетни и вјерујем да ћемо уздигнутих руку напустити терен – рекао је капитен Борца Владимир Ђајић.
Related Topics



















