Фудбалери Борца отпутовали су јутрос са Градског стадиона пут етно села Станишићи, гдје ће се за наставак сезоне припремати до суботе. Своје мјесто у аутобусу нашло је 18 играча, међу којима и нови чувар мреже Горан Вуклиш (рођен 1987. године), који у Борац и Бањалуку стиже из редова црногорског ОФК Петровца, а наступао је и за Лакташе, Леотар, бањалучки БСК, Рудар из Пљеваља и Грбаљ.
Осим њега, јутрос су на пут кренули и: Бранислав Ружић, Стефан Пуповац, Срђан Бечелић, Борис Распудић, Немања Видовић, Ајдин Реџић, Угљеша Радиновић, Дарко Малетић, Лазар Марјановић, Тони Јовић, Федор Предраговић, Армандо Манце, Бранко Трнинић, Огњен Петровић, Душан Комљеновић, Стефан Савић и Предраг Зекановић, док ће се у етно-селу екипи прикључити већ најављени крилни играч Владан Милосављев и нападач Владимир Ђилас.


















