У текућем прелазном року Фудбалски клуб Борац је довео шест појачања за наставак борбе за опстанак у Премијер лиги БиХ. Први су у Владике Платона 6 стигли Борис Распудић и Дарко Малетић, њих је слиједио Армандо Манце, а посљедња три играча која су дошла у црвено-плави табор су Владан Милосављев, Владимир Ђилас и Горан Вуклиш.
– Посљедња тројица наведених већ су се прикључила екипи у етно-селу Станишићи и у пуном су тренажном процесу. Тренутно тражимо још једног играча на позицији задњег везног, који ће, због правила о ограниченог броја странаца у клубовима, бити из БиХ – рекао је за наш портал директор Борца Роберт Зрилић.
Related Topics


















