Десни бек Борца Срђан Бечелић у изјави за наш портал након утакмице са Рударом (0:1) одигране у оквиру 26. кола Премијер лиге истакао је да је остварен примарни циљ зацртан пред почетак утакмице, а то је да се мрежа Приједорчана затресе у првих 45 минута.
– Очекивали смо тешку утакмицу. Дошли смо до гола у првом полувремену, што смо се и договорили у свлачионици. Максимално смо испоштовали захтјеве тренера и дошли до раног вођства. Имали смо још пар шанси за увећање вођства, али их нисмо искористили. Сада нас чека тешка утакмица са Славијом и надамо се опстанку у лиги – навео је Бечелић.
Related Topics


















