Стријелац јединог гола на јучерашњем крајишком дербију против Рудара био је Угљеша Радиновић, који је у 10. минуту, након корнера, сачекао лопту на супротној стативи и савладао Далибора Козића, чиме су црвено-плави стигли до треће гостујуће побједе у сезони, након што су претходно на гостовањима савладани Младост и Травник.
– Забиљежили смо врло важну побједу за наставак првенства која нам даје много мотива да се боримо до краја. Утакмица је била тешка до самог краја, добро смо је отворили, на крају рутински побиједили и надамо се опстанку у лиги, који је сада врло могућ – рекао је Радиновић, којем је гол против Рудара четврти премијерлигашки у текућој сезони у дресу Борца.
(борац-спорт)
Related Topics


















