34-годишњи чувар мреже Асмир Авдукић, који је мрежу Борца бранио од љета 2010. године па све до данас, са изузетком од шест мјесеци (прољеће 2011-12, Иран, оп.а.), више неће стајати међу црвено-плавим стативама. Некадашњи голман зеничког Челика, Камен Инграда, приједорског Рудара… каријеру ће наставити у редовима Радника из Бијељине, а у изјави за борац-спорт захвалио се свима са којима је имао контакта у граду на Врбасу.
– Из Борца одлазим чистог образа. Хтио сам да останем и даље, али с обзиром на све околности у и око клуба, то је било неизводљиво. Бањалуку не напуштам јер ту сам одлучио да живим. Захвалио бих се свима: људима из клуба са којима сам сарађивао у протеклом периоду, навијачима који су ми увијек пружали подршку, као и саиграчима којима желим срећу у наредном периоду. Била ми је част и задовољство носити дрес Борца и увијек ћу се радо сјећати времена проведеног на голу овог клуба. Борцу желим све најбоље јер то је сигурно клуб који мора да буде у врху фудбала у БиХ – истакао је Авдукић.
Иначе, Авдукић је већ бранио боје Бијељинаца и то у сезони 2008-09.
(борац-спорт)



















