Доскорашњи фудбалер приједорског Рудара Синиша Саничанин, по свему судећи, биће прво појачање Фудбалског клуба Борац за наредну такмичарску сезону. 20-годишњи Саничанин, који игра на позицијама штопера и лијевог бека, прошао је омладинску школу Приједорчана, а у сезони 2013-14 прикључен сениорском тиму клуба из града на Сани. Те сезоне, када су Приједорчани изгубили статус премијерлигаша, наступио је на двије првенствене утакмице (против Олимпика у седмом и Сарајева у десетом колу).
Информацију о могућем преласку Саничанина у редове Борца за наш портал потврдио је директор Борца Роберт Зрилић.
– Врло је вјероватно да ћемо са Саничанином потписати уговор, баш као и са Стојком Кикићем и Слободаном Лалићем, који су боравили на проби и када су у питању ова три фудбалера, чека се само потврда стручног штаба како би они званично постали наши играчи. У Борцу неће остати Харис Међедовић, који на проби није задовољио, док је Демир Јакуповић и даље са екипом и тренира и његова судбина по питању останка у нашим редовима биће ускоро позната. Још желимо да ангажујемо нападача, бочног фудбалера и голмана – рекао је Зрилић.



















