САМО НАС ПОБЈЕДА ИНТЕРЕСУЈЕ, ОСТАЛО НАС НЕ ЗАНИМА! Ријечи Стефана Дујаковића изречене у уторак испред Градског стадиона, приликом поласка Борчеве експедиције према Никшићу, довољно говоре о томе какво је расположење међу Борчевим играчима и колико је вечерашња реванш утакмица првог кола Лиге Европе против домаћег Челика значајна! Сви су свјесни да дуел са Никшићанима представља својеврсну прекретницу: уколико тријумфује на стадиону крај Бистрице, Борац ће прескочити прву европску препреку, стићи до жељеног двомеча са украјинским Металургом и тако ипак успјешно започети сезону; уколико до тога не дође, „црвено-плави“ ће свој европски пут завршити већ након првог двомеча, као и у посљедња два случаја, када је Борац елиминисан од Лозане и Макабија из Хаифе.
Борац ће у вечерашњи меч ући ослабљен пошто у тиму неће бити Милана Ступара и Ведрана Кантара, који су били у стартној постави за први дуел. Ипак, упркос томе, амбиције не јењавају: Борац иде на побједу која омогућује нови европски двомеч!



















