Фудбалски клуб Борац данас је издао званично саопштење поводом тврдњи навијача никшићког Челика да су малтретирани у Бањалуци од стране полиције РС приликом путовања на утакмицу првог кола квалификација за Лигу Европе против Борца. У наставку вијести Вам преносимо саопштење за јавност у потпуности…
САОПШТЕЊЕ ЗА ЈАВНОСТ
Фудбалски клуб Борац искрено вјерује да клупско саопштење ФК Челик из Никшића у којем стоји да су припадници МУП-а РС претукли и малтретирали навијаче из Никшића при доласку на утакмицу првог преткола квалификација за Лигу Европе у Бањалуци 5. јула 2012. године није у функцији притиска, застрашивања и припрема терена за неке активности које нису у духу фер-плеја.
Иако се из одређених кругова у Црној Гори наслућују недобронамјерне стрелице усмјерене према навијачима који ће у четвртак бодрити Борац, ми се ипак надамо да ће се све структуре црногорске државе понашати професионално према свима нама и да ће припадници спортске и навијачке експедиције из Бањалуке бити третирани на исти начин као да долазимо на одмор у Црну Гору или у посјету својој родбини.
ПРЕС СЛУЖБА



















