Након тачно мјесец дана припремног периода, вечерас Фудбалски клуб Борац почиње са званичним мечевима. И то, по трећи пут заредом, на европски начин! Вечерас, са почетком у 21:05 часова, Великан из Платонове ће дочекати никшићки Челик у првој утакмици првог кола квалификација за Лигу Европе. Према оцјени многих, Борац је велики фаворит не само у вечерашњој утакмици, већ и за пролазак у друго претколо, гдје је наредни ривал украјински Металург из Доњецка.
„Црвено-плави“ су спремни: спремни да можда већ вечерас стекну предност која би им гарантовала миран реванш у Никшићу сљедећег четвртка и да по ко зна који пут своје навијаче учине поносним! Како је истакнуто и на конференцији за медије, оптимизма у редовима нашег тима не мањка, што је свакако предуслов за незаборавну црвено-плаву вече…



















