Фудбалери бањалучког Борца са мањом минутажом ремизирали су јуче (0:0) са чланом Друге лиге Републике Српске, Наприједом. У мечу који је обиљежила лоша игра на обје стране, једину праву прилику да стигне до гола Борац је створио у другом полувремену преко Синише Дујаковића, али промјене резултата није било.
Посљедњи меч пред почетак Премијер лиге (27. јул) Борчеви играчи одиграће у сриједу на Градском стадиону са Слогом из Српца. Утакмица почиње у 18 часова.
Related Topics



















