Након јучерашњег пораза (2:1) у Мркоњић Граду од домаће Слободе, бањалучки Борац одиграће данас нову контролну утакмицу. Ривал „црвено-плавима“ биће члан Друге лиге Републике Српске, екипа Наприједа. Меч се игра на стадиону у Обилићеву, а почиње у 18 часова.
Иначе, генералну пробу пред почетак такмичења у Премијер лиги играчи Драгана Јовића имаће у сриједу (Градски стадион, 18 часова), против још једног тима из Друге лиге РС, србачке Слоге.
Related Topics



















