Фудбалери бањалучког Борца протеклог викенда играли су двије пријатељске утакмице у склопу припрема за предстојећу сезону. Играчи Драгана Јовића су прво у суботу у Дервенти играли неријешено са градачачком Звијездом (0:0), да би дан касније у Бањалуци ремизирали и са мркоњићком Слободом (1:1).
Шеф струке Драган Јовић у изјави за borac-sport.com рекао је да су споменута два меча показала све мане његовог тима и упозорава да Борац мора што прије да се појача како би био конкурентан осталим премијерлигашима. Стратег „црвено-плавих“ осврнуо се и на други дио припрема, као и на питања око играчког кадра, те истакао да голман Драган Ђорђић остаје у Борцу и да ће ускоро са њим бити потписан и уговор.
Related Topics



















