Фудбалери бањалучког Борца ремизирали су синоћ (1:1) са мркоњићком Слободом у трећој контролној утакмици. Први гол на мечу постигли су гости у 35. минуту преко Радоје, да би коначан резултат у 90. минуту поставио Владан Грујић. Подсјетимо, прије меча са Мркоњићанима, Борац је савладао Модричу са 2:0 и ремизирао са Звијездом (0:0).
БОРАЦ – СЛОБОДА 1:1 (0:1)
стријелци: 0:1 Радоја (35.), 1:1 Грујић (90.), стадион: Градски, гледалаца: 300, судија: Огњен Ваљић (Бањалука), помоћници: Ратко Кунић и Момир Ширко (оба из Бањалуке).
БОРАЦ: Авдукић, Кондић, Комљеновић, Стојнић, Кузмановић, Радуловић, Зечевић, Предраговић, Шакић, Ст. Дујаковић, Кременовић. Још су играли: Си. Дујаковић, Жарић, Распудић, Рунић, Граховац, Грујић, Жижовић, Перовић, Стокић, Ђелмић.
СЛОБОДА: Илић, Грачанин, Вуклишевић, Сладојевић, Кременовић, Сакан, Радоја, Ћулум, Травар, Топић, Димитријевић. Још су играли: Берета, Косић, Даниловић, Билић, Милетић, Бојанић, Медић.
(борац-спорт)



















