Након јучерашње информације да су Лешинари јуче посјетили играче на тренингу и пружили им подршку у можда најтежој ситуацији у клубу икада, данас смо добили нови доказ маћехинског односа досадашњих управа према Борцу. Наиме, међу фудбалерима постоји интерни договор о томе ко ће једне седмице куповати детерџент и омекшивач за прање опреме, а ко друге, а договор је да то ове седмице чине Дарко Малетић и Никола Васиљевић.
Упркос томе, а и свим осталим проблемима, „црвено-плави“ своје обавезе извршавају крајње професионално. Такође, врло је вјероватно да ће се обистинити наши јучерашњи написи како ће Лешинари платити превоз фудбалерима до Источног Сарајева на дерби утакмицу осамнаестог кола против Славије.
Related Topics



















