Фудбалери бањалучког Борца данас (17 часова) на Градском стадиону, у реванш утакмици полуфинала Купа, дочекују екипу сарајевског Жељезничара. У првој утакмици, одиграној на „Грбавици“, побиједио је Жељезничар поготком Зајка Зебе у 87. минуту, међутим Борчеви играчи, навијачи… сви вјерују да Борчев заостатак од само једног гола сигурно није ненадокнадив на Градском стадиону и да ће Великан из Платонове, након двије године, заиграти у финалу!
У данашњој утакмици Борац ће бити ослабљен неиграњем чак шест фудбалера – одсутни ће бити повријеђени Немања Билбија и Милан Ступар; због картона у саставу неће бити ни Марка Максимовића, као ни Младена Лучића, Младена Жижовића и Перице Иветића, који немају право наступа у Купу пошто су ове сезоне већ наступали за друге клубове у овом такмичењу. Међутим, упркос силним проблемима око тима, шеф стручног штаба Славиша Божичић на терен ће послати респектабилан и квалитетан састав који је спреман да „узме мјеру“ Осимовим играчима. Антоловић, Жарић, Марковић, Стакић, Кнежевић, Граховац, Распудић, Крунић, Радуловић, Стајић, Кајкут – тим је који данас мора да оправда очекивања сваког Борчевог навијача!
(борац-спорт)



















