Апелациона комисија Фудбалског савеза БиХ смањила је јуче казну Борису Распудићу са три на двије утакмице неиграња коју је зарадио након меча против Сарајева. С обзиром на то да је Борац већ одиграо два меча у прољећном дијелу сезоне (Козара и Жељезничар), Распудић је казну већ одрадио, али ипак неће бити у прилици да помогне својим саиграчима у Требињу због три жута картона, те ће се на терен вратити тек сљедеће суботе у дербију са Широким Бријегом.
Related Topics



















