Пораз јуниора на старту Премијер лиге

Јуниори Борца поражени су на старту Премијер лиге БиХ од екипе Крупе резултатом 3:0. Меч је игран јутрос по изузетно тешким условима за игру (температура у 10 часова преко 35 степени), а домаћи су већ након 45 минута игре стекли предност од два гола.

Изабраници Ненада Студена до вођства су стигли у 5. минуту, када је голмана нашег тима Амара Бајића савладао Никола Шеварика. Предност Крупе удвостручена је четири минута прије одласка на одмор, када је стријелац био Алекса Мрђа, а коначан резултат поставио је у 66. минуту Драган Домузин из пенала, који је скривио штопер црвено-плавих Лука Граховац.

Наредног викенда, у другом колу, Борац ће у првој домаћој утакмици угостити екипу мостарског Зрињског.

КРУПА – БОРАЦ 3:0

стријелци: 1:0 Шеварика (5.), 2:0 Мрђа (41.), 3:0 Домузин (пенал, 66.), стадион: у Крупи на Врбасу, гледалаца: 100, судија: Огњен Ваљић (Бањалука), жути картони: Врачар (Крупа), Л. Граховац (Борац).

КРУПА: Ратковић, Јусић, Бабић, Вучкић, Гвозденовић, Шиповац (од 90. минута Берак), Врачар, Домузин (од 90. минута Радановић), Мрђа (од 83. минута Новковић), Гускић (од 68. минута Чивчић), Шеварика (од 90. минута Авдић). Тренер: Ненад Студен.

БОРАЦ: Бајић, Вуковић (од 46. минута Ненад), Прерадовић (од 65. минута Дубравац), Бановић, Л. Граховац, М. Граховац (од 46. минута Ескић), Бургић, Јагодић (од 65. минута Мирчић), Курузовић, Вукобратовић, Бамбураћ (од 57. минута Ожеговић). Тренер: Зоран Драгишић.