Уколико то изборе резултатски на терену, кроз Куп БиХ или Премијер лигу, фудбалери Борца ће, како сада ствари стоје, овог љета заиграти на међународној сцени. Наиме, у изјави за портал борац-спорт директор клуба из Платонове улице Роберт Зрилић рекао је да је са свим повјериоцима потписан споразум о репрограму дуговања која клуб има према њима, те да је сва потребна документација послата у Сарајево, на адресу ФС БиХ.
– Са свим повјериоцима смо у протеклим данима нашли заједнички језик и са задовољством могу да истакнем да је са свима њима договорен репрограм исплате дуговања, што је и био услов за европска такмичења. Клупски секретар Синиша Рачић отпутовао је у Сарајево како би предао све документе и захтјев за добијање лиценце како би садашњи први тим могао без проблема да наступи у такмичењима под окриљем европске куће фудбала. Наравно, на евро-сцени не желимо да будемо само пасивни посматрачи јер је велика жеља свих нас да се елиминише бар један противник, што аутоматски значи велики прилив прихода у клупску касу – истакао је Зрилић.
(борац-спорт)



















