ЖФК Борац супериорно почео такмичење у Првој лиги Републике Српске

Фудбалерке Борца супериорно су ушле у Прву лигу Републике Српске савладавши србачку Слогу на гостујућем терену резултатом 0:10!

Хет-трик су оствариле Тамара Љуштина и Уна Милана Пјевић, два гола је постигла Валентина Федена, а по један Сара Савић и Тамара Јандрић.

У наредном, трећем колу Борац ће угостити селекцију Љубића.

СЛОГА – БОРАЦ 0:10

стријелци: 0:1 Љуштина (1.), 0:2 Савић (8.), 0:3 Љуштина (9), 0:4 Пјевић (28.), 0:5 Федена (33.), 0:6 Пјевић (37.), 0:7 Пјевић (55.), 0:8 Федена (64.), 0:9 Јандрић (66.), 0:10 Љуштина (80.), стадион: у Српцу, гледалаца: 20, судија: Лука Жујић (Србац), жути картони: Санчанин (Слога).

СЛОГА: Кузмић, Јунгић, Алексић, Ђукић, Санчанин, Новаковић (од 46. минута Тркуља), Николић, Алекић, Вученовић, Тодоровић, Ивановић. Тренер: Дијана Ковачевић.

БОРАЦ: Васић, Бараћ, Раилић (од 58. минута Кременовић), Јандрић, Јовановић (од 46. минута Кокир), Марјановић, Радић (од 46. минута Врховац), Филиповић, Федена (од 71. минута Давидовић), Љуштина, Савић (од 26. минута Пјевић). Тренер: Сања Вучковић.