Жеравица: Даћемо све од себе да наставимо са освајањем бодова

Фудбалери Борца у прве двије утакмице Прве лиге Републике Српске забиљежили су исто толико побједа те се, уз Слогу из Горњег Црњелова и Козару, налазе на врху табеле. Изабраници Дарка Војводића заостајали су резултатски након првог полувремена меча са Текстилцем, али су у других 45 минута постигли два гола и забиљежили важан тријумф пред неугодно гостовање у Јањи.

Прво име у Борчевом саставу у прошлом колу био је Милош Жеравица, који је прво у 49. минуту прецизним ударцем са ивице шеснаестерца матирао Дејана Плиснића, а потом пет минута прије краја асистирао Владану Даниловићу за коначних 2:1.

Послије лошег првог полувремена, у другом смо показали више жеље, али и квалитет. Иако игра још увијек није на завидном нивоу, важно је да побјеђујемо, а надам се да ће временом и игра бити пуно боља! Неће бити лако али даћемо све од себе да наставимо са освајањем бодова – рекао је Жеравица на почету обраћања за наш портал.

У суботу ће црвено-плави први пут гостовати у новој сезони. Ривал је, како рекосмо, екипа Подриња из Јање, која је у првом колу пред домаћом публиком савладала фочанску Сутјеску (1:0), а потом у другој рунди истим резултатом била поражена у Градишци од Козаре.

Очекује нас доста тешко гостовање. У питању је прва гостујућа утакмица у сезони, трудићемо се да одиграмо што боље а видјећемо за који ће резултат на крају то бити довољно – рекао је Жеравица.

Утакмица у Јањи почиње у 17:30 часова, а главни судија је Јово Карић из Требиња.