Иза рукометаша Борца су четири дана припрема, а ускоро ће им се на тренинзима прикључити и 17. члан, Борис Срдић. Провјерени рукометаш од сутра ће почети са тренинзима, пошто је постигао договор са шефом стручног штаба Драшком Будишом.
– Срдић је био коректан, поставио се у службу клуба и са задовољством могу рећи да ће он бити наш 17. играч. Уводни дани припрема протичу по плану. Од првог дана тренира и Горан Бибић, а доласком Срдића од уторка ћу имати комплетну екипу на располагању – нагласио је стратег „црвено-плавих“ Драшко Будиша.
Актуелни вицешампион Босне и Херцеговине ће до 1. августа тренирати у Бањалуци, послије чега слиједи одлазак на Тару.
(Глас Српске)
Related Topics



















