Владо Јагодић разочаран Борчевим издањем у Бијељини: Тотално смо подбацили, добро да се запитамо…

До гостовања у Бијељини, фудбалери Борца везали су четири побједе у свим такмичењима, али је управо у Семберији низ прекинут.

Радник, ослабљен неиграњем четири првотимца, тријумфовао је над ”црвено-плавима”, за које нису наступили капитен Стојан Врањеш и први избор у нападу Јово Лукић, резултатом 1:0, па је тим Славка Петровића уписао другу побједу, а наш тим четврти пораз.

Јагодићев тим је подбацио, створивши само једну праву прилику за 90 минута – ону из 33. минута, када је Бојан Марковић шутирао главом, а лопта, након интервенције Стефана Јањића, погодила пречку.

Узрок пораза је нестрпљење у игри. Дозволили смо Раднику да ради управо оно у чему је јак, а на шта сам упозоравао у најави утакмице. Пустили су на на своју половину, а ми брзоплето рјешавали ствари, умјесто да их мирно одрадимо. Тотално смо подбацили и треба добро да се запитамо и преиспитамо. Борац мора да буде бољи него што је био на овој утакмици, а Раднику и колеги Петровићу честитам на побједи и желим им све најбоље у наставку првенства – рекао је Јагодић у одјави утакмице.

Пред њим и његовим изабраницима сада је ”какањска недјеља” – гостовање Рудару у оквиру осмине финала Купа БиХ, а онда и Младости у 12. колу m:tel Премијер лиге БиХ.