Висок пораз јуниора у Сарајеву на крају сезоне

Јуниори Борца доживјели су висок пораз на гостовању Сарајеву у посљедњем колу Премијер лиге БиХ.

Бордо тим је тријумфовао резултатом 5:0, а све дилеме око коначног исхода практично је отклонио у првом полувремену, послије којег је имао предност од три гола.

Такмичарску сезону наш тим ће завршити на четвртом мјесту.

САРАЈЕВО – БОРАЦ 5:0

стријелци: 1:0 И. Рамић (12.), 2:0 Мешић (31.), 3:0 Мешић (39.), 4:0 Сејменовић (48.), 5:0 Т. Рамић (52.), стадион: тренинг-кампа у Бутмиру, судија: Адмир Мусић (Храсница), жути картони: – .

САРАЈЕВО: Шахиновић (од 46. минута Османовић), Ћосић (од 46. минута Мулалић), Трако, Сејменовић, Алишах, Т. Рамић, Мешић (од 80. минута Љуковац), Џафић, Јовашевић, Хоџић (од 63. минута Буљубашић), И. Рамић (од 57. минута Нумановић). Тренер: Адмир Хасанчић.

БОРАЦ: Војводић, Јањетовић, Дрча, Вајзовић (од 53. минута Анђелић), Даничић, Јотић, Драгољић (од 53. минута Дакић), Бабић, Пушић (од 76. минута Рогић), Марјановић (од 53. минута Николић), Балић (од 75. минута Сарајлић). Тренер: Жељко Врањеш.