Фудбалери Борца одиграли су јуче неријешено (1:1) са приједорским Рударом и наставили низ без пораза у Премијер лиги, који сада износи десет утакмица. Никола Васиљевић, који је у 62. минуту замијенио Драшка Жарића, истиче за borac-sport.com како је гол Рудара у великој мјери пореметио концепцију Борчеве игре, али и да се борба до посљедњег секунда ипак исплатила.
– Погодак Рудара у раној фази утакмице нам је донекле пореметио план и ритам, међутим, успјели смо да се консолидујемо и до краја првог дијела створимо три одличне шансе. Мало смо пали у наставку, али нисмо се предавали и за то смо награђени у самој завршници. Очекујем да побиједимо у обје сљедеће утакмице, прво против Дрине у Купу Републике Српске, у којем очекујемо трофеј, а потом и против Градине и тако наставимо пут ка Европи. Сувишно је причати колико нам у тиму недостаје Асмир Авдукић, ипак говоримо о најбољем голману у лиги, али морам да истакнем да је јуче, по мени, Марчетић био најбољи појединац у Борцу – рекао је Никола Васиљевић.



















