Данас су на распореду први мечеви у оквиру Лиге за првака Републике Српске за одбојкаше. У Бањалуци, у Спортској дворани „Обилићево“, Борац ће угостити екипу Младости из Ражљева.
– Очекујем добру представу из које ћемо, вјерујем, изаћи као побједници. Надам се да ће дворана бити пуна и да ћемо се послије меча радовати са навијачима – истакао је првотимац Борца Срђан Марјановић.
Утакмица између Борца и Младости почиње у 17 часова, а у другом мечу у Гацку се састају Гацко и Дрина.
Related Topics



















