Успјешан старт премијерлигашке полусезоне: Јуниори Борца голом Амара Тахрића савладали Рудар Приједор

Јуниори Борца тријумфом су стартовали у прољећном дијелу Премијер лиге БиХ савладавши данас на помоћном терену Градског стадиона екипу Рудар Приједора резултатом 1:0.

Једини гол постигнут је 25 минута прије краја меча, када је одбрана ”рудара”, након једног центаршута са десне стране, отклонила опасност, али се лопта, на њихову несрећу, одбила до Амара Тахрића, који из тешке позиције, волеј-ударцем, матира Милоша Бабића.

Била је ово утакмица која је отворила 14. премијерлигашко коло, а у наредном ће Борац гостовати одговарајућој селекцији Крупе.

БОРАЦ – РУДАР ПРИЈЕДОР 1:0

стријелац: 1:0 Тахрић (65.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, судија: Драган Кесић (Романовци), жути картони: Батос (Борац), Јовичић (Рудар Приједор).

БОРАЦ: Дамјановић, Батос, Бобић, Орашанин, Божић, Кујунџић, Тахрић, Јаворац (од 87. минута Пушић), Ерић (од 80. минута Божичковић), Церић (од 60. минута Драгољић), Вуковић. Тренер: Жељко Врањеш.

РУДАР ПРИЈЕДОР: Бабић, Билбија, Смајић, Каменџић, Саџак, Ф. Микић (од 79. минута Куриџа), Јошкић (од 67. минута Савић), Дрљача, Суљић (од 69. минута Павловић), Јовичић (од 85. минута Рамић), М. Микић. Тренер: Срђан Марјановић.(борац-спорт, фото: борац-спорт)