Уписан тријумф над Славијом, Турањанин одвео јуниоре на трећу позицију!

Настављен је сјајан низ Борчевих јуниора! ”Црвено-плави” су данас гостовали екипи Славије у оквиру једанаестог кола Премијер лиге БиХ, тријумфовали резултатом 0:1 и уписали четврту везану побједу, односно пету у посљедњих шест утакмица (уз реми са Рудар Приједором), захваљујући чему су се пробили на треће мјесто уз 23 бода, само два мање од лидера, Жељезничара.

Гол одлуке у данашњем мечу постигао је у 43. минуту Никола Турањанин, што је његов укупно осми овосезонски гол, захваљујући чему дијели прво мјесто на листи стријелаца са Драганом Билбијом из Рудар Приједора.

У наредном, 12. колу, Борчеви јуниори дочекаће у локалном дербију екипу Крупе.

СЛАВИЈА – БОРАЦ 0:1

стријелци: 0:1 Турањанин (43.), стадион: СРЦ Славија, гледалаца: 200, судија: Аднан Мердановић (Сарајево), жути картони: Маљукан, У. Ковачевић (Славија), Тахрић (Борац).

СЛАВИЈА: Јокић, Поповић (од 80. минута Пандуревић), Маљукан (од 56. минута Звијерчевић), Ђ. Ковачевић (од 85. минута Веселиновић), Митрић, Шкрба, Хаџић (од 57. минута Симанић), Рајић, Ђорем, У. Ковачевић (од 66. минута Суџум), Дебелногић. Тренер: Бојан Куљанин.

БОРАЦ: Дамјановић, Јовић, Милојевић, Божић (од 55. минута Амиџић), Марјановић (од 73. минута Стојичић), Кујунџић, Турањанин, Орашанин, Јаворац (од 87. минута Латиновић), Бобић, Лугоња (од 64. минута Тахрић). Тренер: Марко Максимовић.