Угљеша Радиновић, који је у протекле двије сезоне носио дрес бањалучког Борца, у наредном периоду ће наступати за екипу сарајевског Жељезничара. Радиновић је у редове Борца стигао пред почетак сезоне 2014-15, у дебитантској сезони у црвено-плавом дресу није постизао голове, али је у другој сезони у Бањалуци постигао пет голова и био други стријелац тима иза Тонија Јовића. За Борац је одиграо укупно 52 утакмице.
Related Topics


















