Фудбалери бањалучког Борца у полуфиналу Купа Републике Српске играће против Дрине из Зворника, одлучено је жријебом који је данас одржан у просторијама Фудбалског савеза Републике Српске. Прва утакмица игра се 17. априла у Бањалуци, док је реванш планиран за 8. мај међутим тог дана Борац игра утакмицу 27. кола Премијер лиге против Леотара, па ће тако датум одигравања реванш утакмице у Зворнику бити одређен накнадно. Други полуфинални пар чине Радник (Бијељина) и Пролетер (Теслић).
Related Topics



















