Акција под називом „Бањалука воли Борац“ наставља се у недјељу. Након јунске манифестације под називом „Дан отворених врата“, за коју су стигле похвале са свих страна, у недјељу се организује ново дружење дјеце са фудбалерима бањалучког Борца. Окупљање дјеце почиње у 9 часова и трајаће до 9:15, када ће манифестација почети.
Присутној дјеци Борчеви играчи уручиће поклоне са мотивима Борца, а у манифестацију је укључено и посматрање јутарњег тренинга.
Овом приликом редакција портала борац-спорт позива што већи број родитеља да у недјељу у 9 часова дођу на западну трибину Градског стадиона са својом дјецом и друже се са Борчевим фудбалерима!
(борац-спорт)
Related Topics



















