Футсал

У Лакташима све готово за 14 минута: Пета побједа футсалера за друго мјесто пред наставак

Футсалери Борца су 2020. годину и први дио Прве лиге Републике Српске завршили гостујућим тријумфом над лакташким Шампионом резултатом 2:5.

Изабраници Слободана Благојевића тако ће у наставак такмичења ући са друге позиције, уз 16 бодова, пет мање од лидера, Добоја.

Све дилеме око исхода меча у дворани у Лакташима отклоњене су послије 14 минута. Већ тад је Борац имао предност од пет голова, уз два гола Срђана Ђукановића и Андреја Павловића, док је једном поентирао Милош Бабић.

До краја меча, домаћи су само ублажили пораз преко капитена Ристе Бјелића и Славена Матијашевића.

ШАМПИОН – БОРАЦ 2:5

стријелци: 0:1 Ђукановић (4.), 0:2 Павловић (5.), 0:3 Ђукановић (7.), 0:4 Бабић (11.), 0:5 Павловић (14.), 1:5 Бјелић (16.), 2:5 Матијашевић (35.), судија: Велимир Дринић (Модрича), други и трећи судија: Марко Максимовић (Модрича) и Синиша Иванчевић (Бањалука), жути картони: -, црвени картон: тренер-играч Остоја Дошлов (Шампион).

ШАМПИОН: Тадић, Бјелић, Сремац, Вучић, Матијашевић, Татар, Марковић, Лукајић, Малетић, Матић, Дошлов. Тренер: Остоја Дошлов.

БОРАЦ: Вребац, Шимуновић, Девушић, Ср. Ђукановић, Павловић, Сл. Ђукановић, Травар, Галић, Ружичић, Бабић, Калаба. Тренер: Слободан Благојевић.