У четвртак (29. август) у Трофејној сали на Градском стадиону биће одржана сједница Управног одбора, на којој ће, како смо јуче писали, главна тема бити јучерашњи разговор градоначелника Бањалуке Слободана Гаврановића и првог човјека Борца Срђана Шупута. Сједница УО почиње у 16 часова.
(борац-спорт)
Related Topics



















