Тријумф на премијери изборен уз много муке: Побједа рукометаша у Градачцу разликом од ”само” два гола

У првом дијелу сезоне, рукометаши Борца су рутински тријумфовали у “Борику” над Градачцем.

Септембарски окршај завршен је резултатом 35:19, међутим вечерас су црвено-плави морали много више да се помуче како би побједом започели други дио сезоне.

На крају су до ње и стигли, али разликом од ”само” два гола – послије 60 минута, било је 23:25.

Прво име утакмице био је Марко Лукић уз седам голова, а његову одличну партију испратио је Александар Милићевић са шест.

У домаћем тиму, предњачио је Лука Карановић са пет голова, док су по четири постигли Јасмин Хрњић, Аднан Туфекчић и Славен Шијаковић.

Наредног петка, Борац ће угостити добојску Слогу, са којом ће два дана раније одмјерити снаге и у првом мечу четвртфинала Купа БиХ.

ГРАДАЧАЦ – БОРАЦ 23:25 (11:12)

дворана: у Градачцу, гледалаца: 200, судије: Недим Липа и Аднан Мухтаревић, седмерци: Градачац 4 (3), Борац 5 (4), искључења: Градачац 4 минута, Борац 8 минута.

ГРАДАЧАЦ: Стојановић, Мехић 2, Хрњић 4, Шестан, Ђулић 1, Туфекчић 4, Шијаковић 4, Пекић, Зрнић 1, Карановић 5, Кавазовић, Омић, Педић, Сарајлић, Исић 2, Бистрић.

БОРАЦ: Бркић, Перић 4, Каламанда, Милићевић 6, Петровић, Миљковић 1, Њежић, Лукић 7, Кнежевић 4, Тепић, Маливојевић 1, Ћелић, Драганић 2, Летић, Суботић.