Паузу у Премијер лиги БиХ рукометаши Борца искористили су да одиграју пријатељски меч у Живиницама, гдје су савладали домаћи Коњух (24:25). Током цијелог меча вођена је изједначена борба. „Црвено-плави“ су до полувремена стекли гол вишка (11:12), коју су задржали до краја.
– Искористили смо ову паузу у шампионату да одиграмо контролну утакмицу, како бисмо остали у такмичарском циклусу. Меч је био прилично изједначен, на крају смо славили минимално и можемо да будемо задовољни урађеним – рекао је тренер Бањалучана Душан Кресојевић.
Related Topics



















