Трећи међусобни дуел – трећи реми: Борац без ударца у оквир гола на Тушњу

У трећем одмјеравању снага Борца и Тузла ситија, укњижен је и трећи реми…

Два пута је било 1:1, а сада су у трећем премијерлигашком кругу екипе на стадиону Тушањ ремизирале без погодака, у веома блиједој партији и са једне и са друге стране.

Борац је овај меч завршио без ударца у оквир гола, док је једину праву шансу, која је на моменат прекинула ”успаванку”, имао Сулејман Крпић. Нападач Тузла ситија је у 30. минуту изашао сам испред Николе Ћетковића, који је успио да укроти његов ударац.

ТУЗЛА СИТИ – БОРАЦ 0:0

стадион: Тушањ, гледалаца: 400, судија: Антони Бандић (Груде), жути картони: Карјашевић, Џафић (Тузла сити), Субић (Борац).

ТУЗЛА СИТИ: Фејзић, Карјашевић (од 69. минута Гаврић), Мехмедовић (од 1. минута Крпић (од 78. минута Вукушић)), Томашевић, Џафић, Челиковић, Мишић (од 69. минута Нсуе), Дофо, Фереира (од 78. минута Нукић), Морис, Мешиновић. Тренер: Селвер Ахметовић.

БОРАЦ: Ћетковић, Војновић, Милојевић, Ћорић, Субић, Бегић, Молс, Мелег, Вушуровић (од 74. минута Чавић), Ајаз (од 56. минута Цвијановић), Лукић. Тренер: Томислав Ивковић.

(борац-спорт, фото: ФК Борац/Никола Кулага)